نكته بسیار مهم : در صورتیكه مدارك ارسالی با اصل مدارك در زمان مراجعه حضوری و تحویل مدارك ناقص یا دارای تناقض باشد ، قبولی شما در دانشگاه پیام نور ملغی می شود . توجه داشته باشید تا زمان تحویل مدارك ( با توجه به تاریخ مندرج در گواهی پذیرش غیر حضوری ) شما دانشجو قطعی دانشگاه محسوب نمی شوید. مسئولیت  تناقض و كسری مدارك تا زمان تحویل بعهده شخص پذیرفته شده می باشد .

خلاصه مراحل پذیرش و انتخاب واحد: الف) تكمیل مشخصات و ارسال مدارك و دریافت "گزارش260" ب)  انتخاب واحد و دریافت  "گزارش 101 "   ج) مراجعه حضوری مطابق با تاریخ ثبت شده در" گزارش 260" د) پرداخت شهریه مطابق با "گزارش 101"

  1- پذیرفته شدگان گرامی با توجه به آزمون ورودی با شناسه كاربری و گذروازه به شرح زیر وارد سیستم شوید.

- دوره های فراگیر :   با شناسه كاربری: شماره داوطلبی pnu و گذرواژه : شماره ملی

-  مقطع كارشناسی آزمون سراسری  با شناسه كاربری: شماره داوطلبیpnub و گذرواژه : شماره ملی

-  مقطع كارشناسی ارشد  آزمون سراسری  با شناسه كاربری: شماره داوطلبیpnum و گذرواژه : شماره ملی

-   ( در صورتیكه در ابتدای كد ملی   رقم صفر  وجود داشته باشد باید هنگام  درج گذرواژه ثبت گردد.)

2-از طریق مسیرزیر  نسبت به تكمیل اطلاعات و همچنین ارسال مدارك لازم اقدام نمائید. راهنمای پذیرش غیر حضوری دانشجویان ورودی 90 (ویژه دانشجو)

تذكر : حجم هر تصویر حداكثر 250كیلوبایت و ترجیحا فرمت آن jpg یا jpeg باشد.

  آموزش==> دانشجو==> پذیرش غیرحضوری==> "پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود"

3-   بعد از 24 لغایت 72ساعت مجدداً به سیستم مراجعه (بعد از  پذیرش نهایی  ،  شناسه كاربری : شماره دانشجویی، گذروازه: شماره شناسنامه می گردد.) و جهت انتخاب واحد از مسیر زیر اقدام نمائید.(حداكثر تعدادواحد انتخابی دانشجویان كارشناسی 16 واحد و كارشناسی ارشد 14 واحد و حداقل واحد انتخابی 5 واحد می باشد.)

ثبت نام ==> عملیات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلی"

4-   جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به پورتال اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس   www.pnu.ac.ir  مراجعه و سرفصل دروس   رشته خود را مشاهده  نمایید . در هنگام اخذ درس رعایت روابط دروس ( روابط پیش نیازی و هم نیازی دروس ) الزامی است .

5-     بعد از انجام مراحل فوق با توجه به تاریخ مندرج در گواهی پذیرش اینترنتی   جهت تحویل مدارك  به مركز پذیرش خود مراجعه نمایید.

6-   شایان ذكر است تاریخ

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 مهر 1390    | توسط: ابراهیم طالبی    | طبقه بندی: اطلاعیه ها،     | نظرات()